איך בונים דף נחיתה

איך בונים דף נחיתה

בניית דף נחיתה אינה מתחילה בכתיבת שורות קוד או עבודה בתכנות עיצוב. בניית הדף מתחילה קודם כל באפיון הדף. כאשר אנו בלנדינג ניגשים לפרויקט של בניית דף נחיתה אנו קודם כל צריכים לאפיין את הדף.

על מנת לאפיין את הדף יש צורך להתבונן על העסק ולראות מה העסק מציע. אנו רוצים לראות מהו אופי העסק, שירותיו ומוצריו. אנו רוצים לדעת מה מבדל את המוצר או השירות מהמתחרים. אנו רוצים להבין את הענף העסקי ואת הצעת הערך של העסק ללקוח.

ומהצד השני אנו רוצים להכיר את שוק הלקוחות ומאפייניו. אנו רוצים לדעת מי הוא הלקוח הפוטנציאלי של העסק. כיצד הוא מתנהג בתור צרכן. חשוב לנו לאפיין אותו לפי פרמטרים שונים, כמו למשל גיל, מגדר, שפה, רמת השכלה. כל אלו ישפיעו על עיצוב הדף ותוכנו.

כאשר יש לנו תמונה ברורה של העסק, מוצריו וקהל המטרה, אנו יכולים לאפיין את דף הנחיתה. זה כולל גם החלטה על סוג דף הנחיתה והתאמתו למיקום הלקוח לאורך משפך השיווק. לאחר שיש לנו אפיון ברור אנו יכולים לעבור לשלב המעשי של בניית הדף.

איך בונים דף נחיתה – השלב המעשי

לאחר שיש לנו את האפיון אנו מתחלים לתכנן את עיצוב הדף ואת התוכן. השפה השיווקית של הדף מורכבת גם מהעיצוב הגרפי וגם מהתוכן. כל פרט משחק תפקיד חשוב. בשלב זה אנו כבר יודעים בבירור מהי הפעולה שאנו רוצים שתבוצע, וכל המבנה, התוכן והעיצוב נועדו על מנת להביא אותו לבצע את אותה הפעולה.

אנו צריכים לחשוב על כל מבנה הדף והנראות הויז‘ואלית שלו. לכל צבע וגופן יש משמעות וכל אלמנט עיצובי שנוסיף לדף. הכל צריך להתאים למיתוג ולכוון לעבר קהל המטרה.

גם התוכן הטקסטואלי חשוב מאוד. יש לבחור את השפה הנכונה ולנסח הכל בקפידה ובצורה משכנעת. יש לדעת כיצד לבנות התוכן בצורה לוגית ברורה, מעניינת ומקדמת פעולה. יש לדעת כיצד לעשות שימוש בכותרות על מנת לגרות את הקורא.

יש צורך להטמיע בדף את הטפסים הנכונים באמצעותם הגולש יבצע את הפעולה שאנו רוצים לקדם. זהו יכול להיות טופס להשארת כתובת אימייל וזוהי יכולה להיות הזמנה של המוצר. הכל בהתאם למטרות דף הנחיתה.

אם חיפשתם באינטרנט ’איך לבנות דף נחיתה‘, בוודאי נתקלתם באינספור פלטפורמות המציעות לכם בניה קלה ומהירה של דפי נחיתה. פלטפורמות אלו יכולות אולי לספק לכם דף נחיתה אסתטי, אך לא דף נחיתה שמביא המרות. על מנת לייצר לידים ולהביא המרות יש צורך בחשיבה שיווקית ובחירה נכונה של המסרים השיווקים בהתאם לקהל. לצורך כך יש להיעזר באנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון בבניית דפי נחיתה והבנה עמוקה בשיווק.

בכל צורך בבניית דפי נחיתה עבור העסק, חברת לנדינג מציעה לכם צוות מקצועי עם ניסיון מוכח בבניית דפי נחיתה המביאים מכירות.

צרו איתנו קשר

עיצוב ובניית דפי נחיתה
בהתאמה אישית.

Call Now Button