איך לבנות דף נחיתה בוורדפרס

איך לבנות דף נחיתה בוורדפרס

איך לבנות דף נחיתה בוורדפרס

יש הרבה כלים ותוספים לוורדפרס שיכולים לעזור לך לבנות דף נחיתה. אפשר להשתמש בתוסף כמו Thrive Leads כדי ליצור דף נחיתה, אבל הכלי הבסיסי ביותר הוא להתקין תבנית עמוד ולהתאים אותה אישית.

וורדפרס היא פלטפורמת ה-CMS הפופולרית ביותר עם למעלה מ-60 מיליון אתרים הפועלים עליה. זוהי גם אחת הפלטפורמות הקלות ביותר לבניית דף נחיתה. אם אתם רוצים לבנות את דף הנחיתה הראשון שלכם, וורדפרס יהיה המקום המושלם להתחיל בו.

יש הרבה תבניות זמינות עבור משתמשי וורדפרס.

דף נחיתה הוא דף אינטרנט בודד שנועד ללכוד את תשומת הלב של של הקהל שלכם במוצר או בשירות אותם אתם מספקים. בניית דף נחיתה בוורדפרס קלה בעזרת תבניות הכלולות בפלטפורמה. התבניות זמינות בכרטיסייה 'מראה -> ערכות נושא'. התבניות נעות בין פריסות בסיסיות לפריסות דף מורכבות יותר המעניקות לך חופש ליצור עיצוב ייחודי משלך המתאים לצרכי המותג שלך.

בבניית עמודי הנחיתה שלנו נשתמש בתוסף בשם Elementor.

ישנן סיבות רבות מדוע כדאי להשתמש ב-Elementor עבור דפי נחיתה. A/B Testing: יש לנו אפשרות לבדוק מספר עיצובים ולראות איזה מהם מניב ביצועים טובים יותר, דרך זה נוכל לעשות אופטימיזציה להמרות ולמצוא את העיצוב המושלם עבור דף הנחיתה שלכם. עורך ויזואלי: לערוך או ליצור כל פריסה על ידי גרירת אלמנטים מהחלונית אל הדף. עיצוב רספונסיבי: העורך הויזואלי משנה את הגודל באופן אוטומטי כך שהוא נראה נהדר בכל מכשיר, ממחשב שולחני ועד טלפון נייד.

צרו איתנו קשר

עיצוב ובניית דפי נחיתה
בהתאמה אישית.

Call Now Button