אפיון דף נחיתה, כל מה שחשוב

הצעד הראשון בבניית דף נחיתה אפקטיבי הוא הכנת מסמך אפיון.
אפיון הוא התוכנית שלנו לבניית דף נחיתה וגם אתר אינטרנט, ככל שהאפיון יהיה מפורט יותר, כך דף הנחיתה יהיה מוצלח יותר.

אפיון דף נחיתה
אפיון דף נחיתה הוא מסמך המהווה תהליך של חשיבה ותכנון מראש שעל פיו ייבנה דף הנחיתה

דף הנחיתה הוא העמוד הראשון אליו הלקוח הפוטנציאלי יגיע והחלק הראשון של האתר שלכם שהוא יפגוש. תדמיינו את זה בעצם כמו כרטיס הביקור שלכם או של העסק שלכם באינטרנט. בדף הנחיתה אתם בעצם תציגו את עצמכם בצורה תמציתית בפני המבקרים באתר שלכם, כמו גם את השירותים שאתם מציעים, המוצר שלכם, היתרונות שלכם וכל מידע שיווקי אחר במטרה ליצור רושם חיובי על הלקוח ולהציג את עצמכם בפניו בצורה חיובית.

המטרה של דף הנחיתה היא למשוך את תשומת הלב של הלקוח הפוטנציאלי, להקפיץ ולהדגיש את המילים החשובות או את הדברים העיקריים שהוא עשוי לחפש או לרצות ולהניע אותו לפעולה אקטיבית, כמו למשל יצירת קשר עם בית העסק או רכישה של המוצרים או השירות שלכם.

דף הנחיתה מטרתו למשוך לקוחות פוטנציאלים ולהעביר את הפרטים והמידע המרכזיים אודות העסק שלכם והשירותים שאתם מציעים, וזאת בכמה שפחות מילים ובצורה מתומצתת ותכליתית.

תכנון נכון של דף הנחיתה עשוי להגדיל לכם את הלקוחות ולגרום לכם להיראות אמינים יותר.

אנו מתמחים ביצירה ותכנון של דפי נחיתה שמותאמים אישית עבור הלקוחות שלנו. אנחנו יודעים לאפיין את העסק שלכם ולהציג את היתרונות המרכזיים בבירור ובקצרה באופן ברור ומדויק. אנו יודעים לצפות את תגובותיו של הלקוח הפוטנציאלי, להדגיש את הדברים שימשכו אותו ולגרום לו להישאר באתר ולהמשיך לחפש את המידע הרלוונטי עברו וכמובן – להניע אותו לפעולה ובסופו של דבר לרכישה של המוצרים והשירות שאתם מציעים.

נדבר על תחום הפעילות, איזה מותג אתם רוצים להיות, איפה אתם רוצים להיות עוד 5, 10 שנים, מה מייחד את המותג שלך על פני המתחרים בשוק, מי המתחרים בשוק, מוצרים ודפי נחיתה לדוגמא וכמובן מסרים שיווקים.

נגדיר את המטרה של דף הנחיתה, את היעדים של הדף הנחיתה, סוגי קהלים והגדרת קהל ייעד, 

כאן נעצב יחד דף נחיתה, דרך המאפיינים הגראפים הקיימים אצלכם כבר בעסק את סגנון דף הנחיתה, נחזק את המסר השיווקי ונכניס אותו לדף הנחיתה, נתאים פיצ'רים מיוחדים ונשמור על קו מקשר בין הרצון לאתר יפה עם עיצוב נקי לבין חווית המשתמש.

תקציב משוער לדף הנחיתה ולפרסום אחרי, לוחות זמנים ובניית תכניות עבודה מפורטות.

צרו איתנו קשר

עיצוב ובניית דפי נחיתה
בהתאמה אישית.