מה עדיף אתר או דף נחיתה

מה עדיף אתר או דף נחיתה

האם דף נחיתה הוא סתם עוד הוצאה מיותרת עבור העסק? הרי למה לא להפנות את קמפיין הלידים שלכם אל אתר החברה? שם הרי יש את הכל ועוד הרבה יותר…

ישנם בעלי עסקים השואלים את השאלה מה עדיף. האם כדאי להשקיע באתר אינטרנט או דף נחיתה. על פניו אנשים עשויים לחשוב שאתר אינטרנט הוא בעל יתרונות רבים לעומת דף הנחיתה, אך בפועל כאשר חושבים על זה מנקודת מבט שיווקית מגלים שלא כך הדברים.

מי שאינו מבין בשיווק דיגיטלי עשוי לחשוב שאתר אינטרנט עדיף על דף נחיתה. הנימוק העיקרי לכך הוא שדף רגיל מאפשר לעסק להפיק יותר תועלת. למשל הדף יכול לבצע מכירה של מוצרים שונים, להכיל בלוג, לאפשר פנייה לשירות הלקוחות ולבצע פעולות שונות. זאת לעומת דף נחיתה המרוכז במטרה אחת ספציפית.

אך בפועל עצם העובדה שדף הנחיתה מרוכז במטרה שיווקית אחת ומוגדרת היטב, זהו בדיוק מקור הכוח של דף הנחיתה. באפשרותנו להתמקד בהנעת הגולש לביצוע פעולה בצורה יעילה יותר. אנו מטרגטים את הקהל המוגדר והספציפי שיגיע אל אתר הנחיתה. אנו בונים את דף הנחיתה בהתאם לאותו קהל יעד. ואנו מובילים את הקהל בצורה בטוחה לעבר ביצוע הפעולה.

דף הנחיתה מביא את הגולש אל אתר של דף אחד. אתר בו מרוכז כל המידע הרלוונטי ואין בו שום דבר אחר מלבד המידע המניע את הגולש לפעולה. יתרון נוסף של דף נחיתה הוא מהירות האתר. בשל פשטותו של דף הנחיתה הוא מהיר יותר מכל אתר האינטרנט והדבר מפחית את שיעורי הנטישה.

הסטטיסטיקות מראות כי שיעורי ההמרה של דף נחיתה עם כ 9.7% בממוצע, שיעור המרה גבוה מאוד. כמו כן הסטטיסטיקות מראות כי עסקים אשר עושים שימוש במספר רב של דפי נחיתה (10-15) משיגים 55% יותר המרות. למעשה ככל שיש יותר דפי נחיתה, וכל אחד מותאם לקהל ספציפי ומקומו במשפך השיווק, כך התוצאות טובות יותר.

אין שום צל של ספק שדפי נחיתה מביאים לתוצאות יותר טובות מבחינת ההמרות. אם אנו מדברים על קמפיין שיווק דף נחיתה הוא הפתרון המועדף על פני ניתוב הגולשים לעבר אתר האינטרנט של החברה.

אתר אינטרנט או דף נחיתה

כאשר השאלה היא מה עדיף עבור קמפיין שיווק, אתר אינטרנט או דף נחיתה – התשובה ברורה. דף נחיתה משיג תוצאות טובות יותר. אך האם זה מייתר את אתר האינטרנט של החברה? כלל וכלל לא. גם אתר אינטרנט הוא בעל שימושים רבים ויש לו את היתרונות שלו. עסקים מקימים דפי נחיתה לשימוש זמני בעת הרצת הקמפיינים, אך במקביל מחזיקים אתר אינטרנט. אין סתירה בין אתר אינטרנט לבין דף נחיתה וברוב המקרים העסק שלכם זקוק לשניהם.

רוצים ליהנות מדפי נחיתה המגדילים את ההמרות? חברת לנדינג מתמחה בהקמת דפי נחיתה מקצועיים לקהל ממוקד. אנו נקים עבורם דף נחיתה בהתאמה אישית.

צרו איתנו קשר

עיצוב ובניית דפי נחיתה
בהתאמה אישית.

Call Now Button