מיתוג לעסקים .

אסטרטגיית מותג ודפי נחיתה

הכוח מאחורי דפי נחיתה ממתוגים ומותאמים אישית הוא עצום. על ידי התאמת מבצע לדף נחיתה משלו, תוכל להגיע למשתמש ולהתאים לו טקסט, תמונות, וידאו ומוצרים מותאים במיוחד בשבילו.

כאשר העסק שלך עבר מיתוג, חובה להשתמש במיתוג לכל השיווק הדיגיטלי, זה כולל את דפי הנחיתה המותאמים אישית שלך וכל פרסום שהעסק מוציא גם ברשתות החברתיות.

אז על מה בעצם נקפיד במיתוג דפי נחיתה:

טיפוגרפיה: שימוש בפונטים מותאמים אישית בכל אתר האינטרנט שלך, במודעות ובכל דפי הנחיתה המתאימים שלהם לאחר קליק יכול להגדיל את ההמרות ולעזור לשמור על הדפים שלך במותג.

צבעים: הגדל את זיהוי המותג עד 80% . ברגע שאתה מזהה את הצבעים הראשוניים, המשניים והשלישוניים של המותג שלך, בנה את הצבעים האלה בכל הדפים שלך.

לוגו: הלוגו שלך חיוני לזיהוי המותג שלך. צור כמה גרסאות לשימוש במצבים שונים בהתאם לצבע, גודל, סוג קובץ וכו'. כמו כן, הקפד להשתמש באותו favicon באיכות גבוהה בכל דף נחיתה.

כתובות אתרים: במידת האפשר, פרסם תמיד דפי נחיתה בספריית משנה או תת-דומיין בדומיין הבסיס של המותג שלך. בנוסף, זה חיוני כדי להפוך את דפי הנחיתה שלך למוכנים לקידום אורגני – SEO .

מבנה הדף: ספק חווית המרה דומה בכל פעם. כבר לימדת את המשתמשים שלך היכן ללחוץ. עזור להם בכך שהדברים יהיו תואמים בכל הדפים שלך. עם זאת, זכור תמיד לבדוק את הדפים שלך, במיוחד אם אתה רוצה להתנסות בפריסת דפים חדשה.

תנו למותג שלכם (ולדפי הנחיתה) לספר את הסיפור שלכם.

לכל עסק מתאימה שיטת שיווק שונה, בהתאם לגודל העסק, לקהל היעד אליו הוא פונה ולמסר אותו הוא רוצה להעביר.
אנחנו נייצר לכם חשיפה גדולה ולקוחות חדשים לעסק.

דפי נחיתה
מיתוג לעסקים
קופירייטניג

דף נחיתה

דף נחיתה הוא דף שיווקי המניע לפעולה ולמכירה, הדף משיג את המטרה העיקרית כאשר הוא גורם למבקר להרגיש שהגיע בדיוק למוצר או השירות אותו חיפש.” 

מטרת דף הנחיתה היא השארת פרטים או קנייה ישירה של מוצר, ברוב המקרים מגיעים לדף נחיתה מפרסום ממומן באינטרנט.

 

השירותים שלנו:

כחלק מהשירותים שאנחנו מציעים ללקוחותינו, תוכלו לקבל אצלנו:
ייעוץ בבחירת אחסון וכתובת אתר, הדרכה לשימוש במערכת, אופטימזציה לפרסום, תאימות למובייל.

צרו איתנו קשר

עיצוב ובניית דפי נחיתה
בהתאמה אישית.