פיתוח ובנייה של דף נחיתה

בעבודה על השיווק והמיתוג של העסק שלכם, חשוב מאוד לבצע תכנון נכון ומאורגן מראש. עולם האינטרנט הוא כבר לא שרירותי, הכל מתוכנן ומחושב עד לפרטים הקטנים ביותר, וחשוב מאוד לקחת בחשבון גורמים משתנים ולדעת להבליט את עצמכם מעל מוצרים או שירותים אחרים ומעל עסקים מתחרים.

הצעד הראשון בבניית דף נחיתה יעיל, שימשוך לקוחות ויניע אותם לפעולה הרצויה, הוא הכנת מסמך אפיון. מסמך האפיון הוא בעצם התכנון של המראה, של הצבעים, של התוכן והמלל, של איך הדברים אמורים להיות מסודרים, איך הם אמורים להיראות, מה אנו בוחרים להדגיש לקורא ועוד. מדובר בתוכנית לכל דבר לבניית אתר האינטרנט והעמוד הראשון אליו הלקוח יגיע. המסמך הוא מסמך אפיון מפורט ומורחב, שככל שיהיה מפורט יותר ותושקע יותר מחשבה מאחוריו – הוא יוביל ליצירת עמוד נחיתה מוצלח ואפקטיבי יותר.

הצוות המקצועי שלנו מתמחה בתכנון ובאפיון של דפי נחיתה בהתאמה אישית, תוך התחשבות בצרכי הלקוח, בעסק שלו, במוצרים שהוא מוכר ובמותג עצמו. הצוות המקצועי והמנוסה שלנו ילווה אתכם מהרגע הראשון, יכיר אתכם ואת העבודה שלכם ויספק לכם את השירות הטוב ביותר והמהיר ביותר, בהתחייבות.

לאחר ההיכרות המעמיקה, אנו נבצע ניתוח שוק ונגדיר את היעדים, את סוג הקהל, את המטרות ונבנה תהליך למדידת ההצלחות. למשל, אם המטרה תהיה הגדלת הביקורים באתר, אנו נאפיין שימוש במונה שיספור את כמות הביקורים באתר.

לבסוף, נעצב את האתר בהתאם למותג שלכם ונהפוך את חווית הביקור באתר שלכם לנעימה, מזמינה ואמינה.

צרו איתנו קשר

עיצוב ובניית דפי נחיתה
בהתאמה אישית.